CONTACT US  :)

FIDE-TRANS S.J.


DZIAŁ TRANSPORTU / Transport department

E-mail: transport@fide-trans.com  -  tel. +48 58 781 27 19


LOGISTYKA KONTRAKTOWA / CONTRACT LOGISTIC                       

Monika Ożóg  - E-mail: monika@fide-trans.com - mob. +48 515 171 954 - english                            

TRANSPORT DROGOWY / ROAD TRANSPORT  ( Export /  Import / International )                                                

Katarzyna Głąbowska - english, german

E-mail: katarzyna@fide-trans.com - mob. +48 798 459 093

Agata Hirsz  - english

E-mail: agata@fide-trans.com - mob. +48 512 372 839

Agata Borzyszkowska  - english, german

E-mail:  agata.b@fide-trans.com  - mob. +48 506 773 743

Kasia Wnuk

E-mail: kasia@fide-trans.com - mob. +48 508 898 158    



KSIĘGOWOŚĆ / ACCOUNTANCY                                                                             

Monika Pawlak - E-mail: administracja@fide-trans.com - mob.+ 48 514 143 541

Anna Drwięga    - E-mail: office@fide-trans.com  - mob. + 48 515 397 915


DZIAŁ PRAWNO-ADMINISTRACYJNY /  LEGAL DEPARTMENT

Jarosław Ożóg - E-mail: jaroslaw@fide-trans.com - tel. + 48 58 781 27 19

 

Copyright © 2010 fide-trans.com. All rights reserved.